Doplňkové alternativní metody masáže

Moxování - moxa je „pelyňkový doutník“, který slouží pro nahřívání a prohřívání při pocitech chladu, vlhka, bolestí beder a nedostatku energie. Tyto stavy se projevují většinou, studenými nohami, koleny. Moxa svým složením (pelyněk a jiné bylinky) i detoxikuje určitou oblast, na kterou působíme. V rukách zkušeného terapeuta může pomoci při chronických potížích s ledvinami, močovým měchýřem atd.

Ušní a tělové svíčky - svíčka je složena ze lněného plátna a včelího vosku. Svíčkami můžeme pomoci při potížích s ušima, bolesti, hučení atd. Dají se však použít všude po těle na bolesti, necitlivost a  podobně. Můžeme je využít dokonce i k čištění a rozhýbání lymfy.

Phonophorese-(Fonoforesa)- je jemná práce s ladičkami, podobným těm na  ladění hudebních nástrojů. Používají se v průběhu jednotlivých meridiánů, na doplnění prázdných míst na těle, nebo naopak na  rozhýbání plných a většinou bolavých míst těla.  Je mnoho druhů ladiček rozlišující se svou frekvencí udávanou Hertzích. Pro muže, pro ženy, děti, na páteř, horní a dolní části těla atd. Je to příjemná a účinná metoda pro všechny, která jemně a nenásilně uvolní celé tělo.

Prenatální masáž - jemná technika uvolňující bloky z prenatálního období a vlastního  příchodu na  tento svět. Různé blokády, strachy, obavy, nedostatek sebedůvěry. Děti s poruchami koncentrace a učení. Pomáhá lidem s chronickými a vleklými nemocemi, někdy  neustupující ani po očkování. Záleží na hloubce a síle blokády, od toho se odvíjí délka a způsob procedur, vždy záleží na osobní konzultaci. Je výborná pro děti, ale i starší občany.
 „Já dokážu vše změnit, nejsem odkázán na druhé co a jak udělají.“