Při bolestech nohou, kolen, kyčlí, Vám mohou pomocí ortopedické vložky značky „Formthotics“
 pro sportovní i vycházkovou obuv.

Tvrdé, nepoddajné povrchy a moderní výroba bot, nepůsobí příznivě na naše chodidla,kotníky a celou nohu. Přirozený tvar nohy má malou šanci rozložit váhu těla pro pohodlnou chůzi na celé chodidlo, dopad na podložku se zpětně přenáší do dolních končetin a přetěžují se tak jednotlivé klouby i s páteří.
Systém Formthotics je individuálně formovatelný tip ortopedické vložky, kterou je možno během krátké doby upravit pro potřeby vaší nohy.
Jako podpora normálního a přirozeného tvaru nohy. Pomáhá zdravé noze vyrovnat se stresem každodenního života, jak chůze po chodnících, plovoucích a betonových podlahách, tak i nemocné noze pomáhá rychlejší rekonvalescenci a podporuje správnou pohodlnou chůzi. Stabilizuje Vaší nohu a dolní končetinu, čímž dovoluje větší účinnost ostatním složkám Vaší léčby.
Pomáhá zmenšovat bolest nohou, svalovou únavu, intenzitu zranění, dochází tak k rychlejšímu zotavení.
Je účinný v léčbě těžkostí dolních končetin, jako jsou bolesti kolen a pat, Achillové šlachy, svalů a jejich úponů.
Tento systém je zkonstruován na Novém Zélandě. Mnoho objevů přišlo na svět jednoduše, tak i tento. Jednoho dne se procházel lékař po písečné pláži a divil se proč tolik jeho pacientů má potíže s dolními končetinami. Pozoroval své nohy, jak se měkce boří do písku a tvarují podpůrnou stopu v celé délce. To ho dovedlo k pochopení příčiny problémů jeho pacientů.
Systém Formthotics byl vyvinutý tak, aby  poskytoval podporu pro klenbu a postavení paty. Poskytuje dlouhodobé pohodlí a snižuje únavu podporou celého chodidla, rovnoměrným rozložením tělesné hmotnosti a tlaku.  Materiál zaručuje – trvanlivost, vodotěsnost, lehkost a dobrou vstřebatelnost pro nárazy. Schopnost pohlcovat dopady a stabilita umožňuje vašemu tělu pracovat způsobem pro který, bylo přírodou stvořeno.
 

Jak tyto ortopedické vložky získáte
 a jak se upraví aby plnily svůj účel ?

-         kontaktujte mě  pro další informace k těmto  ortopedickým vložkám, jejich použití přednostech a možnostech úpravy vložek, cenové kalkulace při použití specielních nadstandardních dílů a úprav vložek
-
         pokud se  rozhodnete tyto vložky vyzkoušet  vybereme spolu nejbližší místo osobního setkání
-
     na schůzce společně  s Vámi upravím a vytvaruji tyto ortopedické vložky dle Vašich specifických potřeb, případné další úpravy vložek jsou vždy možné
-
        na ortopedické vložky a servis se vztahuje záruka, doklad o zaplacení Vám vystavím
 

Kontakt

Michal Kareš

telefon:

OBJEDNÁVKY: (+420) 734 785 409

email:

shiatsu@obrazekuspechu.cz

http://shiatsu.obrazekuspechu.cz